Remake Bodu zlomu přišel o Gerarda Butlera

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Remake klasiky z roku 1991 přišel o výraznou postavu. Gerard Butler od projektu odstoupil, ovšem oficiálně nebyl zveřejněn důvod tohoto odchodu. Režisér Ericson Core tak bude spolu s produkčním týmem hledat pro roli Bodhiho odpovídající náhradu.

point break
Keanu Reeves a Patrick Swayze ve filmu Bod zlomu (1991)

Roli měl Butler převzít po již zesnulém Patricku Swayzem. Bodhi je „ten zlý“ z dvojice hlavních hrdinů snímku Kathryn Bigelow, na druhé straně zákona stojí Johnny Utah v podání Keannu Reevese. Příběh se točí okolo party surfařů, která se kromě vln věnuje také vykrádání bank. Mezi oběma postavami vzniká přátelství, což podstatně narušuje Utahův úkol infiltrovat se  a následně zneškodnit Bodhiho partu.

Gerard Butler dal ovšem podle všeho přednost jiným projektům. Chystá se zopakovat si svou roli z akčního Olympus Has Fallen (Pád Bílého domu) v sequelu London Has Fallen (předpokládám, že překlad se bude držet značky – Pád Londýna). Kromě toho chystá také sci-fi Geostorm s režisérem Deanem Devlinem.

Náhradu by tvůrci měli oficiálně oznámit co nejdřív. Projekt by měl díky úspěšnosti originálu diváky přitáhnout. Když ničím jiným, tak legendární scénou „střílí do vzduchu a řve ÁÁÁÁÁ“, která se objevila i v komedii Jednotka příliš rychlého nasazení. I díky této scéně se komedie umístila v našem žebříčku Nejlepší komedie za deset let.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také