Mel Gibson jako Wolverine na konceptu z roku 1997

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Hugh Jackman je Wolverine, to je daná věc. Ovšem tato situace vůbec nemusela nastat. Studio uvažovalo o spoustě jmen, nejvážnějším kandidátem na roli nezničitelného mutanta byl v roli 1997 Mel Gibson. Nyní se díky concept artu Milese Tevese můžete podívat, jak by v roli Logana vypadal.

Mel Gibson v roli Wolverina
Mel Gibson v roli Wolverina

Mel Gibson byl v té době na vrcholu. Měl za sebou snímky jako Výkupné nebo Statečné srdce a jeho jméno dokázalo přitáhnout diváky. Jako první byl ovšem pro roli zvažován Bob Hoskins, českým divákům známý například z Paříži, miluji Tě. Pokud se podíváte na jeho fotky, tak asi pochopíte, že tento tah by u fanoušků prošel těžko.

Definitivně byl do role obsazen Dougray Scott, který patří spíše do kategorie herců „znám ho z filmů v televizi, ale jeho jméno neznám“. Přišla ale pro herce nepříjemná věc, musel se role vzdát, protože byl potřeba při dotáčkách Mission: Impossible 2. Díky tomu mohl do hry vstoupit téměř neznámý Hugh Jackman. A zbytek příběhu už je všem známý, Jackman ve Wolverinovi našel životní roli.

První díl X-Men vyšel v roce 2000, o režii se postaral Bryan Singer.

2 KOMENTÁŘE

  1. Rozhodně zajímavý koncept, ovšem Mel mi do té role příliš nesedí. Vypadá tam až moc psycho. Vlastně jsem docela rád, že byl obsazen Hugh Jackman, který se v roli Wolverina vedl dost dobře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také