Interstellar: Podívejte se na plakát a obsah nového traileru

Přečtěte si

Autor

O Interstellar toho zatím moc nevíme. Očekávaný snímek Christophera Nolana se bude točit kolem mezihvězdného cestování, o tom nás ujišťuje samotný název filmu. K překlenutí pro člověka nepředstavitelných vzdáleností se bude využívat blízko Země objevené červí díry. A důvod pro to složité skákání v časoprostoru? Zřejmě extrémní klimatické změny vedoucí k nemožnosti pěstování mnoha zemědělských plodin, lidstvo se tak nachází na pokraji hladomoru. Na Zemi totiž panují takové podmínky, že se na modré planetě daří už jen kukuřici a ta nestačí na to, aby uživila veškerou populaci planety.

Matthew McCounaghey za volantem.
Matthew McConaughey za volantem

Žádné důležité příběhové informace nám nepřináší ani popis nového traileru, který se začal promítat ve Washingtonu v legendárním Smithsonian Museum, jež jste měli možnost nedávno vidět v novém Captainu Americovi. Stručný popis traileru odhaluje, že ukázka začíná již známým záběrem na Matthewa McConaugheyho za volantem, jehož jízdu vyprahlou krajinou doprovází orchestrální hudba. Následuje požár kukuřičných polí, oblak prachu nad baseballovým zápasem a nakonec nám trailer ukáže McConaugheyho postavu, Coopera, jak se loučí se svojí dcerou předtím než se vydá na cestu vesmírem.

První plakát k Interstellar toho moc neprozrazuje
První plakát k Interstellar toho moc neprozrazuje

Studio navíc představilo první plakát k filmu. Ve stylu celé reklamní kampaně se i plakát drží minimalistického pojetí a jediné co prozrazuje je motto snímku: Mankind was born on Earth. It was never meant to die here. (Lidstvo se zrodilo na Zemi. Nebylo však předurčeno k tomu tu zemřít.) Tenhle slogan se prý objevuje i v novém traileru, který budeme mít u nás možnost vidět až společně s premiérou Godzilly. Na celý film si počkáme do 6. listopadu 2014.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také