Hvězdy z Marvelu podpořily dobročinnou akci!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Herci z marvelovského univerza si na chvíli odskočili z placu, aby podpořili dobrou věc. Takové akce vidíme rádi a ještě radši o nich píšeme. 

#CapForStrat
#CapForStrat

Chris Evans, Mark Ruffalo, Samuel L. Jackson, Clark Gregg, Jeremy Renner, Robert Downey Jr., Chloe Bennet a mnohem více herců a hereček z Avengers a Agents Of S.H.I.E.L.D si dalo na chvíli volno od hraní a soustředilo se na dobročinnou akci. Mladá holčička jménem Sophie Caldecott má otce Stratforda, kterému diagnostikovali rakovinu. Jeho snem je vidět Captain America: Návrat prvního Avengera, protože patří mezi fanoušky filmů od Marvel Studios. Bohužel je tak moc nemocný, že se do kina nedostane a film na DVD ani Blu-Ray nosičích ještě není. Října, kdy film vychází na DVD, se její otec bohužel nedožije, jelikož mu doktoři dali maximálně 12 týdnů života.

No a tak se milovaná dcera rozhodla, že splní svému otci přání. Založila blog (k přečtení zde) a kampaň na Twitteru, kde vše popsala a doufala, že Marvel pomůže a dá šanci tátovi vidět film, než bude pozdě. Studio si toho nevšimlo, zato Mark Ruffalo naštěstí ano! Herec na Twitteru sdílel fotku, kde drží kus papíru s hashtagem #CapForStrat. No a zbylé  hvězdy z Avengers a Agents of S.H.I.E.L.D. se také shromáždily a na web sdílely podobné fotky na počest právě Stratforda Caldecotta a jeho souboje s touto zákeřnou nemocí. Po tom všem netrvalo dlouho a studio se o tomto projektu doslechlo.

„My jsme vlastně dosáhli toho, čeho jsme dosáhnout chtěli. Aby si Marvel tohoto projektu všiml a pokusil se zařídit, aby táta viděl tento film v pohodlí svého domova. Doufejme, že se to povede příští týden. Podpora herců v podobě selfie fotek je jako třešnička na dortu. Tátovi to udělalo obrovskou radost a vykouzlilo mu to úsměv na obličeji. Všechny fotky mu vytisknu a nalepím nad jeho postel. Budou ho provázet v těchto těžkých časech,“ pověděla Sophie deníku HuffingtonPost.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také