Hugh Jackman si při natáčení X-Menů málem přivodil těžké zranění

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Natáčení filmu může být občas velmi nebezpečné. Mluvit by o tom mohl takový Hugh Jackman, kterému se při natáčení X-Men: Budoucí minulost málem stala nepříjemná událost.

Pro příště si Jackman asi rozmyslí natáčení s kovovými drápy.
Pro příště si Jackman asi rozmyslí natáčení s kovovými drápy.

Postava Wolverina není jen velice nebezpečná pro protivníky, ale jak se ukázalo, tak i pro samotného herce. Hugh Jackman byl pozván do The Graham Norton Show, kde měl hlavně propagovat právě nové X-Meny. To by ale nebyla talk-show, abychom se nedozvěděli nějaké věci ze zákulisí.

Jackman na sebe prozradil, že se při natáčení málem pořezal na místě, které je svatyní pro každého člena mužského pohlaví. Celý incident se odehrál během scény, kdy Wolverine pobíhá nahý.

„Byla tu velmi intenzivní první scéna a já trval na tom, že jí dotočíme. Běhal jsem nahý kolem dokola a všechny ženy tam byly shromážděny. Snažil jsem se zakrýt a v ten moment jsem si pořezal vnitřní stranu stehen. Naštěstí to byla jen ta vnitřní strana stehen. Kovové drápy musely jít okamžitě pryč.“

Snad to neovlivní budoucí učinkování Jackmana v X-menovských filmech a nadále bude pokračovat jako Wolverine. Ruku na srdce, dokážete si představit někoho jiného na jeho místě? Já tedy ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také