Edgar Wright končí u Ant-Mana, studio hledá nového režiséra!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Když režisér má o filmu jinou vizi než samotné studio, bývá to pro něj většinou konečná. V případě Ant-Mana tomu bohužel není jinak. Studio Marvel se dohodlo s teď už bývalým režisérem filmu Edgarem Wrightem na rozvázání smlouvy. Jaká je tedy Ant-Manova budoucnost?

Ant-Man dostane nového režiséra.
Ant-Man dostane nového režiséra.

Edgar Wright společně s lidmi z Marvelu dnes učinili oficiální prohlášení ve kterém stojí:

„Marvel a Edgar Wright dnes společně oznámili, že se jejich společné cesty rozchází z důvodu rozdílných názorů na to, jak má film Ant-Man pokračovat a jak se bude natáčení ubírat. Rozhodnutí jít dál je přátelské a neovlivní datum vydání, které je 17. července 2015. Nový režisér bude oznámen v nejbližší době.“

Edgar Wright tedy opouští Marvel Cinematic Universe a může se soustředit na jiné projekty. Režisér je známý pro své filmy U konce světa, Scott Pilgrim proti zbytku světa, Jednotka příliš rychlého nasazení anebo Soumrak mrtvých.

Ant-Man je prvním filmem třetí marvelovské fáze a v hlavních rolích uvidíme Michaela Douglase, Paula Rudda, Evangeline Lilly a Michaela Peňu.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také