Channing Tatum potvrzen jako Gambit

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Marvelu se daří na všech frontách. Jeho filmy trhají komerční rekordy a díky tomu dokáží do svých připravovaných projektů získat hvězdy první velikosti. Posledním úlovkem je Channing Tatum pro roli mutanta Gambita. Tuto informaci potvrdila producenta X-Menů Lauren Shuler Donner.

Gambit v komiksovém zpracování
Gambit v komiksovém zpracování

Tatum byl s rolí spojován už od září loňského roku a letos v dubnu absolvoval schůzku s tvůrci ohledně ztvárnění oblíbeného hrdiny. I když ještě neproběhlo oficiální podepsání smlouvy, Donner už považuje dohodu za uzavřenou. Gambitův vstup do série je plánován na rok 2016 ve filmu X-Men: Apokalypsa, po kterém bude následovat jeho sólový snímek. Producentka se k tomuto obsazení vyjádřila takto:

„Víte, že Channing je darebák. Je mizera, stejně jako Remy LeBeau, a dokáže unést tu akci, to víme všichni. Má dobré srdce, což vím z vlastní zkušenosti, jelikož jsme spolu na filmu už pracovali. Proto si myslím, že bude skvělý Gambit. A také je z jihu, není přímo z New Orleans, ale pořád je jižan a rozumí tomuto světu. A víte, jak moc Gambit miluje New Orleans.“

Postava Gambita byla vytvořena Chrisem Claremontem a Jimem Lee v roce 1990. Mutant z New Orleans se záhy stal oblíbencem fanoušků díky své schopnosti nabít se energií předmětu a dotykem ji přeměnit na energii kinetickou a také díky sklonu ke krádežím. Zatím jediným hercem, který si tuto postavu zahrál byl Taylor Kitsch v rozporuplně přijatém X-Men Origins: Wolverine.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také