Batman vs. Superman: Známe oficiální název filmu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Další záhada okolo pokračování Muže z oceli je vyřešena. Dosud pojmenovaný filmový projekt Batman vs. Superman se ze strany Warner Bros. dočkal námi dlouho očekávaného oficiálního názvu. Ten se však od toho „pracovního“ téměř vůbec neliší, nepočítáme-li přidaný podtitul. Film Zacka Snydera, ve kterém si své problémy vyříkají Temný rytíř s Mužem z oceli přijde do kin jako Batman v Superman: Dawn of Justice.

Batmanův nový bourák
Batmanův nový bourák

Warneři tak prosadili svoje. Místo jednoduchého Dawn of Justice nevynechali ani Batman v Superman, pravděpodobně za účelem lepší reklamy. Máme tu tedy název filmu, který tak trochu připomíná vydání dalšího animáku na DVD. Na druhou stranu musíme zmínit, že kvalita filmu se nikdy neodvíjela od samotného názvu. Jak moc bude titul fungovat na plakátech a dalších materiálech, to můžete zjistit z nově vypuštěného loga, na kterém se kříží Supermanův znak s netopýřím.

Batman v Superman: Dawn of Justice
Batman v Superman: Dawn of Justice

V těchto dnech již probíhá natáčení. Na internet prosákly již některé fotky přímo z placu, dokonce i první pohled na novou Wonder Woman, bohužel jen v civilu. Režisér Zack Snyder točí podle scénáře Davida S. Goyera (Muž z oceli), jehož práci ještě těsně před první klapkou přepisoval oscarový autor Chris Terrio (Argo). V roli Batmana čekejte Bena Afflecka, Supermana si zopakuje Henry Cavill. Svět DC Comics rozšíří nový Lex Luthor (Jesse Eisenberg), těšit se můžeme i na již vzpomínanou Wonder Woman (Gal Gadot). Na plátna kin zamíří i několik členů Justice League. Batman V Superman: Dawn of Justice přijde do kin až 28. dubna 2016.

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také