Adam Sandler: Některé mé filmy jsou jen zaplacené dovolené

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Kvalita komedií s Adamem Sandlerem šla za poslední roky poměrně dolů, přesto se občas dočkáme příjemného překvápka. Třeba jako v případě snímku „Zkus mě rozesmát“ z roku 2011, kde své herecké schopnosti poměřil s Jennifer Aniston na exotické Havaji. Nejnovější film s oblíbeným komikem nese název „Blended“ a v kinech ho spatříme letos v červenci. A protože propagace projektu jede na plné obrátky, navštívil Adam Sandler show „Jimmy Kimmel Live“, kde se dostalo na velmi zajímavé téma.

Adam Sandler je pro všechny sporty
Adam Sandler je pro všechny sporty

Romantická komedie Blended, ve které se mimo jiné objeví i Drew Barrymore (nezapomenutelná slaďárna 50x a stále poprvé), se většinu času odehrává v Africe, kde se snímek i skutečně natáčel. Jde tak o další film Adama Sandlera, který se odehrává na místě, kam by většina z nás ráda zavítala spíše na dovolenou. Právě toho se chytil i Jimmy Kimmel ve svém pořadu.

„Nikdy jsem si nemyslel, že se dostanu do Afriky. Náramně jsem si to tam užil. Ano, v minulosti jsem přesvědčil několik studií, abychom točili určité filmy na exotických místech. Vlastně od doby, kdy jsme dělali 50x a stále poprvé, které se mělo původně odehrávat úplně někde jinde. Já jen řekl, představte si, kdybychom film natočili na Havaji. Ano, je to velmi umělecká myšlenka. Od té doby to ale dělám pořád,“ přiznal s úsměvem Adam Sandler.

Drew Barrymore a Adam Sandler zase spolu
Drew Barrymore a Adam Sandler zase spolu

Blended v režii Franka Coraciho (Vodonoš, Klik – život na dálkové ovládání) vchází do kin 10. července 2014, na Slovensku již o týden dříve. V hlavních rolích se představí Adam Sandler, Bella Thorne, Drew Barrymore, Terry Crews, Joel McHale, Wendi McLendon-Covey, Chelsea Handler, Kevin Nealon, Emma Fuhrmann a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také