22 Jump Street: Jak se točilo pokračování ulítlé komedie?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Filmový remake populárního seriálu z konce 80. let byl jedním z největších překvápek před dvěma roky. Co nás teď ale zajímá mnohem víc, je blížící se sequel, který snad slibuje ještě větší a bláznivější zábavu. Na internet zavítalo dvouminutové video ze zákulisí, kterým nás provedou režiséři Phil Lord a Chris Miller (Lego příběh). Jak se asi taková komedie plná absurdních momentů točila, si rozhodně nenechte ujít!

Jonah Hill a Channing Tatum v komedii 22 Jump Street
Jonah Hill a Channing Tatum v komedii 22 Jump Street

Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny – jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo.

22 Jump Street vchází do kin 7. srpna, na Slovensku již o měsíc dříve. V hlavních rolích Channing Tatum, Jonah Hill, Dave Franco, Nick Offerman, Ice Cube, Peter Stormare, Rob Riggle a další.

httpv://youtu.be/OFMRmQnNbvc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také