Teploměry pomalu začínají atakovat letní teploty, a tak je na čase začít plánovat, na jakých filmech se před nimi budeme v kinech skrývat. Na koupalištích promítání s největší pravděpodobností nezavedou, to ale neznamená, že by snad mělo být léto na zajímavé snímky chudší, naopak nás čeká dostatek velmi očekávaných filmů a my si zde představíme několik z těch, na které se těšíme nejvíc. A přidáme jeden bonus. V úvahu bereme rovnou čtyři měsíce kinopremiér, a sice od června do září.

Ostře sledované vlaky (premiéra 31. 7. 2014)
Ostře sledované vlaky (premiéra 31. 7. 2014)

Na hraně zítřka
Česká premiéra: 5. 6. 2014

Sci-fi s Tomem Cruisem v hlavní roli od režiséra Agenta bez minulosti. Můžeme se netěšit?

httpv://youtu.be/NFuoG1YCDnI

Všechny cesty vedou do hrobu
Česká premiéra: 12. 6. 2014

Komediální western s Charlize Theron. Zajímavostí je, že když distributor pro ČR hledal český název, dal prostor filmovým fanouškům a o názvu rozhodovali uživatelé na ČSFD.

httpv://youtu.be/cVoqhgQwoi4

Transformers: Zánik
Česká premiéra: 26. 6. 2014

V pořadí už čtvrtí “transforměři”. Navíc zdaleka ne poslední – už jsou nasmlouvané další dva díly! Fanoušci robotích sci-fi se tak mají na co těšit.

httpv://youtu.be/Tab3KP4YWVg

Úsvit planety opic
Česká premiéra: 17. 7. 2014

Už asi dvacátá planeta opic, tentokrát od seriálového režiséra Matta Reevese a s oblíbeným Gary Oldmanem v hlavní roli.

httpv://youtu.be/vvbss8NpJ4Q

Hercules
Česká premiéra: 24. 7. 2014

O tom, jaký (ne)úspěch u diváků měl Hercules s Arnoldem, nemusíme spekulovat. Nejen fanoušci zmiňovaného filmu se však už určitě těší na dalšího Hercula, kterého si tentokrát střihne Dwayne Johnson.

httpv://youtu.be/5w0KAHhKECg

Strážci Galaxie
Česká premiéra: 31. 7. 2014

Bradley Cooper, Vin Diesel. Ti a mnohem víc jsou lákadla nového sci-fi, od kterého si mnozí slibují hodně. Však se podívejte sami…

httpv://youtu.be/GXbdk_xPNi4

Jupiter vychází
Česká premiéra: 31. 7. 2014

“Bratry” Wachowské někdo považuje za geniální filmové tvůrce. Aby taky ne, mají za sebou už několik geniálních děl. A zanedlouho možná uvidíme další s Channingem Tatumem a Milou Kunis v akci.

httpv://youtu.be/7CQFzbY26Lw

22 Jump Street
Česká premiéra: 7. 8. 2014

Ještě jednou Channing Tatum, tentokrát v pokračování úspěšné a oblíbené akční komedie 21 Jump Street. Těšíte se?

httpv://youtu.be/W32SeBkg01Y

Lucy
Česká premiéra: 7. 8. 2014

Tento snímek má mnoho lákadel, ať už je to jeden z nejoblíbenějších herců Morgan Freeman, krásná Scarlett Johansson, režisér Luc Besson, zajímavý příběh nebo neokoukané sci-fi prvky.

httpv://youtu.be/MVt32qoyhi0

Tři bratři
Česká premiéra: 14. 8. 2014

První český zástupce, další práce syna a otce Svěrákových s Tomášem Klusem a Vojtěchem Dykem v hlavních rolích.

httpv://youtu.be/keWVXb69Rzw

Expendables 3
Česká premiéra: 14. 8. 2014

Další akční bláznovina s kupou slavných akčních celebrit – Stallone, Schwarzenegger, Statham, Li, Lundgren, Gibson, Ford, Snipes.

httpv://youtu.be/5bPJrbzjLls

Želvy Ninja
Česká premiéra: 21. 8. 2014

Remake původních želvích ninjů je dalším ze snímků, na které jsme opravdu zvědaví. S Megan Fox v hlavní roli!

httpv://youtu.be/VZZ0PnDZdZk

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
Česká premiéra: 21. 8. 2014

Pokračování kultovního snímku Sin City, kde se o polovinu práce opět postaral oblíbený režisér Robert Rodriguez.

httpv://youtu.be/nqRRF5y94uE

A Most Wanted Man
Česká premiéra: 4. 9. 2014

Snímek, o kterém toho zatím příliš nevíme. Už teď ale víme, že v hlavních rolích se představí Rachel McAdams, Willem Dafoe nebo Philip Seymour Hoffman ve své poslední roli před smrtí.

httpv://youtu.be/OUyYBrlF_W8

Bonus: Ostře sledované vlaky
Česká premiéra: 31. 7. 2014

Bonusovým snímkem je český kultovní film starý téměř 50 let, který se dočkal digitalizace a uvidíme ho tak znovu na plátnech kin, tentokrát ve špičkové kvalitě.

httpv://youtu.be/Igc0Jp62kEg

Loading...
Profilový obrázek
Jsem filmový superfanatik. Mými audiovizuálními preferencemi jsou autorské snímky z 50. - 70. let, hollywoodské blockbustery, severská kinematografie, surrealistické thrillery na způsob Davida Lynche nebo všechny typy seriálů. Na ČSFD jsem jako "jerry12".

10 KOMENTÁŘE

  1. Tak musím říct, že tento rok vypadá velmi nadějně a že za lístky do kina utratím asi více, než je zdrávo 😀 Zatím jsem si na plátně užil Kapitána Ameriku a Godzillu, a nutno podotknout, že oba snímky jsem si vychutnal. A pro mě nejočekávanější filmy léta? Rozhodně Na hraně zítřka a Úsvit planety opic.

  2. Tak musím říct, že tento rok vypadá velmi nadějně a že za lístky do kina utratím asi více, než je zdrávo 😀 Zatím jsem si na plátně užil Kapitána Ameriku a Godzillu, a nutno podotknout, že oba snímky jsem si vychutnal. A pro mě nejočekávanější filmy léta? Rozhodně Na hraně zítřka a Úsvit planety opic.

  3. Tolik filmů, na které se moc těším… a co je nejlepší? Filmy se budou vždycky točit a pořád budeme mít na co se těšit. Pro někoho jsou filmy maličkost nebo dokonce ztráta času, pro mě jsou důvod k radosti. Jak já ty filmy miluju. 🙂

  4. Tolik filmů, na které se moc těším… a co je nejlepší? Filmy se budou vždycky točit a pořád budeme mít na co se těšit. Pro někoho jsou filmy maličkost nebo dokonce ztráta času, pro mě jsou důvod k radosti. Jak já ty filmy miluju. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here