Zack Snyder oficiálně potvrzen jako režisér Justice League

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Odpověď na obrovské komerční úspěchy Marvelu si DC Comics připravují už v podobě  Batman vs. Superman. Hned po jeho uvedení se začne připravovat týmovka Justice League, která by měla na zmíněný blockbuster navazovat. Nyní bylo vedením Warner Bros. oznámeno, že režie se opět ujme Zack Snyder.

Hlavní hrdinové Justice League
Hlavní hrdinové Justice League

Snyder se tak stane téměř exkluzivním režisérem DC Comics. Na kontě bude mít po dokončení Justice League již tři projekty a dá se očekávat, že alespoň dva z nich se dočkají sequelu. Film Batman vs. Superman by měl vést k tomu, že obě postavy nakonec spojí své síly a nakonec dojde na seskupení většího počtu superhrdinů z universa DC.

Zatím nebylo oznámeno herecké obsazení, ani konkrétní postavy, které se ve filmu objeví. Hlavními členy Justice League jsou: Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash a Aquaman. Pro Aquamana a Flashe se bude jednat o debut na filmovém plátně. Ostatní postavy by měly být obsazeny podle předešlých filmů, tedy Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Gal Gadot jako Wonder Woman a Ray Fisher jako Cyborg. Zajímavé bude obsazení Green Lanterna, protože jeho sólovka s Ryanem Reynoldsem byla prvotřídní propadák a studio tento nezdar asi nebude chtít připomínat.

Šéf celosvětové produkce Greg Silverman také lehce zklamal fanoušky čekající na sólový projekt Wonder Woman tím, že studio je sice tomuto nápadu otevřené, nenašlo ovšem zatím vhodný scénář. Předpokládaný rok uvedení filmu Justice League je 2017.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také