X-Men: Budoucí minulost – 7 minut ze zákulisí

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Bryan Singer hovoří o novém pokračování X-Men série jako o pravděpodobně největším filmu všech dob. Proto není divu, že si Budoucí minulost zasluhuje tolik pozornosti a to nejen kvůli neskromnému výrazu pana režiséra. Přeci jen propojení původní trilogie s První třídou, kterou natočil Matthew Vaughn před třemi lety, to už samo nabádá fanoušky, aby si ve svých deníčcích zatrhli datum 22. května, kdy nový snímek vchází do našich i slovenských kin.

Michael Fassbender jako Magneto
Michael Fassbender jako Magneto

Dnes pro všechny milovníky mutantů máme připraveno sedm minut z natáčení, kterými převáže provází Bryan Singer. Kromě několika záběrů na opravdu precizně odvedenou práci filmových architektů, je připraveno i několik nových momentů z připravovaného filmu.

Snímek X-Men: Budoucí minulost v režii Bryana Singera dorazí do kin za necelé dva měsíce. V hlavních rolích Hugh Jackman, Michael Fassbender, James McAvoy, Jason Flemyng, Ian McKellen, Jennifer Lawrence, Patrick Stewart, Nicholas Hoult, Ellen Page, Peter Dinklage, Halle Berry, Shawn Ashmore a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také