X-Men: Apocalypse se zaměří na mladší obsazení

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Po celém filmovém světě je znát, že se premiéra X-Men: Budoucí minulost nezadržitelně blíží. Finální trailer nás dostal do kolen, film je představován ve všech koutech, režiséři, herci, scénáristé jsou dnes a denně dotazováni na novinky a fanoušci se již samotné premiéry nemohou dočkat.

V X-Men: Apocalypse by se měli objevit pouze představitelé mladší herecké generace
V X-Men: Apocalypse by se měli objevit pouze představitelé mladší herecké generace

Právě během konverzací o tomto filmu byl scénárista Simon Kinberg dotázán na pokračování, které ponese název X-Men: Apocalypse, jež by mělo dorazit do kin 27. května 2016.

„Apocalypse bude navazovat na obsazení První třídy. Proto tedy budeme spíše počítat s Jamesem McAvoyem, Michaelem Fassbenderem, Jennifer Lawrence, Nickem Houltem a podobně starým aktérům. Není to pokračování, kde bychom nutně museli vidět Iana McKellena, Patricka Stewarta, Hale Berry a originální obsazení z prvních třech X-menovských filmů. Film se bude odehrávat těsně před Budoucí minulostí a kde X-Meni poprvé začali.“

Navzdory Kinbergovu tvrzení ohledně návratu původního obsazení do Apocalypse, Patrick Stewart cítí, že je tu pořád šance, aby se do filmu vrátil.

Professor-X-Wheelchair-Xmen
Profesor X se podle nynějších tvrzení neměl ukázat v Apocalypse, sám ale doufá v opak

„Nevidím důvod proč ne. Je to jedna z těch nejlepších věcí na fantasy a science fiction. Nikdy nejste doopravdy mrtví. Opravdu rád bych se vrátil a udělal toho víc pro tento komiksový svět.“

Není jasno, zda-li tím Stewart myslel, že Profesor X zemře v Budoucí minulosti. Je ale přesvědčen, že se vrátí do X-Menů, kteří následují hned po Apocalypse, zřejmě v roce 2018.

„Mohlo by tam být něco jiného. Ptáček mi zašeptal do ucha, že by to mohlo být něco, co souvisí s X-Meny.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také