Will Ferrell a John C. Reilly znovu spojí síly

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Will Ferrell a John C. Reilly, to je osvědčená komediální dvojice. A když se k tomu ještě přidá jejich věrný parťák, scénárista a režisér Adam McKay, je jasné, že minimálně já se bavit budu. A doufám, že vy také. Další příležitost k tomu bude u komedie Border Guards.

Will Ferrell a John C. Reilly
Will Ferrell a John C. Reilly

Poslední snímek, na kterém se celé trio podílelo, byl sequel ke Zprávaři: Příbehu Rona Burgundyho. Tento film s podtitulem Legenda pokračuje obsahoval snad všechny myslitelné komediální prvky – výchovu žraloka, inovativní přístup, postavu s dvouciferným IQ, slepotu, minotaura a mezirasový vztah. Koncept projektů těchto tvůrců je většinou hodně podobný. Postavu nacházíme na vrcholu, poté dojde na pád a tvrdé seznámení s realitou, aby se postava nakonec dostala zpátky na výsluní. A každá z těch částí obsahuje velké množství více či méně vtipných scén.

Ferrell a Reilly se spolu v hlavních rolích objevili ve snímcích Bratři z donucení nebo Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec. Obojí v režii Adama McKaye. I když se přímo o kino zážitek nejspíš nejedná, tak na promítání s přáteli a pivem jsou tyto komedie přímo určené. A o čem bude nejnovější projekt?

Dva nešťastní, ale zato opravdoví přátelé se rozhodnou, že dají svému životu smysl tím, že budou chránit hranice USA před nelegálními imigranty. Během toho se ovšem ocitnou v Mexiku a bez jakýchkoliv dokladů. Budou se tedy muset vplížit zpět do USA.

Námět dává naději, že se bude jednat o další klasiku domácích promítaček.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také