Video: Electro vs. Spider-Man a minutová zpomalovačka

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

The Amazing Spider-Man 2 stále neúnavně naděluje. Po přehlídce trailerů, které již máme problém spočítat, přichází z udílení cen na MTV nová minutová ukázka, kde hlavní padouch snímku, Electro, představuje svou ničivou sílu. Téměř celá sekvence je navíc natočená v ne zrovna oku lahodící zpomalovačce a doprovázena rockovou melodií. Jak tato menší bitva na Times Square mezi Jamiem Foxxem a Andrew Garfieldem dopadne, to se dovíme už tento čtvrtek v kinech.

Jamie Foxx jako Electro, Zdroj: Falcon
Jamie Foxx jako Electro, Zdroj: Falcon

Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp.

Snímek The Amazing Spider-Man 2 v režii Marca Webba dorazí do kin 24. dubna 2014. V hlavních rolích Andrew Garfield, Emma Stone, Felicity Jones, Jamie Foxx, Sarah Gadon, Paul Giamatti, Dane DeHaan, Sally Field, Martin Sheen a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také