Trailer #2: Úsvit planety opic (2014) – Nabuzující projev Garyho Oldmana

Přečtěte si

Autor

V nové japonské upoutávce na Úsvit planety opic se do centra dění dostává postava vůdce malé lidské komunity Dreyfuse, ztvárněná Garym Oldmanem. Ten ve svém proslovu vybízí hrstku lidí, jež přežila epidemii viru, který zabil valnou většinu lidstva a dal tak výhodu inteligentním opicím v čele s Ceasarem, že mají už jen jediné východisko. Trailer naznačuje, že tou poslední možností je snaha domluvit se s opicemi o dodávkách energie z jimi kontrolované elektrárny.

Lidstvo se od předchozího filmu dostalo do pořádného maléru.
Lidstvo se od předchozího filmu dostalo do pořádného maléru.

Vznikající a sílící národ geneticky vyvinutých lidoopů v čele s Caesarem je ohrožován skupinou lidí, kteří před deseti lety přežili epidemii smrtelného viru. Obě strany sice dosáhnou křehkého smíru, ale jen nakrátko. Nakonec se stejně ocitají na pokraji války, která rozhodne o tom, kdo se stane dominantním živočišným druhem na Zemi.

Úsvit planety opic staví na úspěchu předchozího dílu Zrození planety opic. Vzhledem k tomu, že většina postav z minulého dílu je mrtvá, herecký ensémbl se nutně obměnil. V hlavních rolích uvidíme Garyho Oldmana, Tobyho Kebbella, Judy Greer, Keri Russell a další. V roli digitálního Ceasara se samozřejmě vrací legenda Anydy Serkis. Režijní taktovku přebral Matt Reeves. Film zamíří do našich kin 17. července.

httpv://youtu.be/7jQDqExx8YI

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také