Trailer #1: Chef (2014)

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Jon Favreau. S tímto jménem si můžete spojit snad všechny možné filmové činnosti. Jon Favreau je herec, režisér, scénárista a producent. Není nic, co by ve filmovém průmyslu nedělal. Čas od času se pustí do projektu, který realizuje celý vlastně on sám. Jedním z nich je i komedie Chef. Studio Open Road Films zveřejnilo první trailer.

Oficiální plakát k filmu Chef.
Oficiální plakát k filmu Chef.

Jon Favreau pracoval na několika filmových projektech, kde našel pár přátel. Některé z nich oslovil a budeme je moci vidět pohromadě právě v této komedii z kuchařského prostředí. Kromě Favreaua, který celý film režíruje, hraje v něm, napsal k němu scénář a ještě ho produkuje, ve snímku uvidíme třeba Scarlett Johansson nebo Roberta Downeyho Jr., které zná hlavně díky režírování prvních dvou dílů Iron Mana. Ve filmu dále hrají Dustin Hoffman, Sofie Vergara či John Leguizamo.

Celý film se bude točit kolem šéfkuchaře Carla Caspera (Jon Favreau), který náhle skončí s prací v prominentní a dosti noblesní restauraci v Los Angeles. Je vlastně k tomuto ráznému kroku donucen, protože ze strany vlastníka restaurace (Dustin Hoffman) necítí podporu a je povinen dělat jídlo stroze a jednoduše, bez jakékoli kreativity, kterou je proslulý a kvůli které se stal kuchařem. Po tomto rozhodnutí přemýšlí, jak dále naložit se svým pracovním životem. Proto spojí své síly se svojí bývalou manželkou (Sofie Vergara), s kamarádem (John Leguizamo) a synem a založí pojízdnou restauraci, chcete-li bistro v dodávce, s názvem El Jefe Cubanos. Díky tomuto nápadu Carl znovu „nastartuje“ svojí vášeň pro kuchyni a začne se konečně radovat ze života a z lásky. Bude to ale vše tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá? To se uvidí. Film půjde ve Spojených státech do kin 9. května. V České republice se ale bohužel na tento film nedostane a tak si budeme muset počkat na DVD či na blu-ray.

httpv://www.youtube.com/watch?v=FF_rYNupPwg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také