The Amazing Spider-Man 2: Fantastický klip s Rhinem kradoucím Plutonium

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ani dnes nebudete ošizeni o pavoučí dávku. Sony totiž vypustilo do oběhu nový klip, kde Spider-Man pronásleduje ujíždějícího Alekseie Sytseviche (Paul Giamatti), známého také jako Rhina, s plnou dodávkou silně radioaktivního plutonia. Celá pasáž je navíc výborně řemeslně natočená s nutno dávkou nadsázky, humoru a ochutnávkou Zimmerova soundtracku. Jestli se v takovém duchu ponese celý snímek, máme se nač těšit!

Paul Giamatti ve své vysněné roli! Zdroj: Falcon
Paul Giamatti ve své vysněné roli! Zdroj: Falcon

Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem má ale také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp.

V režii Marca Webba se v hlavních rolích představí Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, James DeHaan, Paul Giamatti a další. V kinech od 24. dubna 2014, na Slovensku o týden později.

httpv://youtu.be/fJPsd5QykUc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také