Režisér Bryan Singer byl obviněn ze zneužití 17letého chlapce

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Tak o tuhle publicitu nestál. Režisér Bryan Singer má nyní větší starosti než uvést svůj nový film X-Men: Budoucí minulost. Byla na něj totiž podána žaloba za násilné podávání drog, napadení a znásilnění. To vše od muže, kterému bylo v době údajného incidentu 17 let.

Bryan+Singer+Premiere+New+Line+Cinema+Jack+3gS0K5djAR7l
Bryan Singer

Michael F. Egan III byl a stále je aspirující herec. V roce 1999 se přistěhoval do Los Angeles, aby ve své vysněné branži prorazil. Když se však zúčastnil party na Havaji, kde potkal právě Singera, údajně poznal i stinnou stránku Hollywoodu. Režisér podle obžaloby „využil své moci, bohatství a postavení v zábavním průmyslu k sexuálnímu obtěžování a nutil nezletilého Egana užívat alkohol a drogy. Vyhrožoval, že dokáže udělat nebo naopak zničit jeho kariéru, podle toho, co bude ochotný udělat.“ Nyní jednatřicetiletý Egan se popisuje jako heterosexuál, tento zážitek pro něj tedy prý byl naprosto psychicky zničující a ponižující.

Vše se mělo odehrát na pozemku známého vlasového mága Paula Mitchella na Havaji. Singer podle obžaloby nejdříve vnutil žalujícímu kokain, poté ho shodil do bazénu, držel mu hlavu pod vodou a opakované ho znásilnil. K případu se vyjádřil také právní zástupce Bryana Singera Marty Singer.

„Jakákoliv obvinění Bryana jsou nepodložená. Jsme si naprosto jistí, že bude zbaven těchto absurdních obvinění. Je zřejmé, že tento případ byl vytvořen za účelem publicity a to v době, kdy se blíží uvedení Bryanova nového filmu.“

Načasování na takové obvinění opravdu není povedené. Singerovi samozřejmě uškodí, i když značku X-Men by výrazně poškodit nemělo. Výpověď Michaela F. Egana zase bude odůvodňována touhou po slávě za každou cenu. Pokud se ovšem obvinění (i když po patnácti letech) prokáže, bude se nejspíš jednat o Singerův konec v Hollywoodu. Ovšem i když se vyvrátí, tak režisérovi PR agenti budou mít spoustu práce s napravováním škod na image. To Eganovi hrozí maximálně ztráta důvěry, což očividně je ochoten podstoupit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také