Reboot Fantastické čtyřky našel Doctora Dooma

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Reboot série o Fantastické čtyřce byl potřeba. Marvel v době vzniku původních snímku ještě zdaleka nebyl na vrcholu a tomu odpovídá také jejich kvalita. Obsazení hlavních hrdinů už známe, nyní se však zveřejnilo i jméno představitele hlavního záporáka – bude jím Toby Kebbell.

Toby Kebbel
Toby Kebbell

Tento Angličan za sebou nemá nijak rozsáhlou filmografii, ovšem ve svých rolích dokázal zaujmout. Za všechny zde uvedu ztvárnění muzikanta a především feťáka Johnnyho Quida ve filmu RocknRolla Guye Ritchieho. Objevil se také například v tragickém sequelu už tak dost hrozného Souboje Titánu se Samem Worthingtonem. Kebbel tak doplní Milese Tellera, Kate Maru, Michaela B. Jordana a Jamie Bell, kteří už byli dříve oznámeni jako představitelé čtveřice se speciálními schopnostmi.

Film by měl být založen na komiksu The Ultimate Fantastic Four a jak se dá zjistit z věku obsazených herců, dočkáme se mnohem mladších verzí známých postav. Bez ohledu na komerční výsledky prvního dílu plánovaného na rok 2015 už se počítá i se sequelem o dva roky později.  Režie se ujme Josh Trank, který má kontě zatím jeden celovečerní film – sci-fi Kroniku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také