O čem bude Captain America 3?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Captain America: Návrat prvního Avengera má velice pozitivní ohlasy mezi kritiky a většina diváků je z nového filmu rovněž nadšena. Ruku v ruce s úspěchem pokračování také láme kasovní rekordy. A to by nebylo, aby lidi z Marvelu nezačali plánovat už třetí díl s nejstarším Avengerem.

Steve Rogers neboli Captain America právě teď natáčí Avengers: Age of Ultron, ale plány na třetí díl jeho sólovky už se rýsují
Steve Rogers neboli Captain America právě teď natáčí Avengers: Age of Ultron, ale plány na třetí díl jeho sólovky už se rýsují

Pokud jste ještě neviděli Captain America: Návrat prvního Avengera, tak čtěte dál jen na vlastní zodpovědnost. Za spoilery neručíme.

Empire Magazine vyzpovídal režiséry Winter Soldiera a jedna z mnoha otázek padla na třetí díl Captaina Americy. Joe a Anthony Russoovi odhalili, že film se zaměří na Buckyho Barnese, dlouholetého kamaráda Stevea Rogerse. Toho jste mohli vidět už v Návratu prvního Avengera, kde ztvárnil postavu Winter Soldiera, tedy úhlavního nepřítele Capa. Winter Soldier byl vlastně stvořen organizací Hydra, která v obou dílech hrála důležitou roli.

„Co můžeme říci v tuto chvíli je to, že Buckyho příběh ještě není konečný. Takže pokud chcete hádat, o čem bude Captain America 3… můžete předpokládat, že to bude pokračování tohoto příběhu,“ řekli bratři Russoové.

Marvel nedávno potvrdil, že Captain America 3 bude vydán do kin 6. května 2016, tedy ve stejný den jako Batman vs. Superman.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také