Michael Bay potvrdil vznik nové trilogie Transformers

Zhruba za dva měsíce nás čeká premiéra dalšího, v pořadí čtvrtého, snímku o Transformerech. Tentokrát ovšem půjde o změnu, jedná se totiž o první díl z naprosto nové trilogie, která se bude odehrávat nezávisle na předchozích příbězích. Tuto informaci nyní potvrdil sám Michael Bay.

transfor
Nové trilogii bude vládnout Mark Wahlberg

Původní série, díky níž byl mezi hereckou elitu vysřelen Shia LaBeouf, byla bezpochyby velkým hitem. Tím pádem by další projekty pod stejnou střechou měly nalákat diváky a vydělat pokud možno ještě závratnější částky. Mark Wahlberg jako hlavní protagonista bude táhnout určitě víc než zmiňovaný LaBeouf, ten nejspíš svůj komerční potenciál nadobro ztrácí svými excesy.

„Jedná se vlastně o nové Transformers. Měli jsme tři, první trilogii, a tímto začíná nová. Přesně tak, jedná se o první díl z nové trilogie. Neříkám jistě, že další díly udělám já, ale určitě vzniknou,“ takto se vyjádřil režisér Michael Bay, jeho absence při výrobě dalších snímků by byla určitě značně zjevná.

K samotnému příběhu se režisér příliš vyjadřovat nechtěl, přesně řečeno potvrdil jen již známé zkutečnosti. O něco sdílnější byl Marky Mark, který dal pár detailů o Optimu Primovi.

„Vláda se chce zbavit všech Trasformerů, všech Autobotů. Optimus ztrácí víru v lidstvo a já se ho snažím přesvědčit, že stále ještě existuje dobro a musíme spolupracovat.“