Marvel pohřbívá Wolverina

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Wolverine patří k nejoblíbenějším postavám nejen ze skupiny X-Men, ale z Marvel Universe obecně. Nyní se však po čtyřiceti letech blíží jeho smrt. Komiksová smrt. Zda ovlivní i filmové zpracování není zatím jisté.

Obal k poslednímu dobrodružství Wolverina
Obal k poslednímu dobrodružství Wolverina

Dobrodružství tohoto hrdiny začalo v roce 1974 ve vydání The Incredible Hulk, skončí letos v září ve čtyřdílném sešitu s příznačným názvem Death of Wolverine. Konečná epizoda mutantova života je napsána Charlesem Soulem a namalována Stevem McNivenem. Není ovšem jasné, jestli smrt postavy ovlivní jeho filmové osudy. Pokud by to znamenalo konec Wolverinových sólovek, tak by se asi jen málo fanoušků zlobilo. Hodně se ovšem očekává od příští měsíc uvedených X-Men: Budoucí minulost.

Vše začne ve vydání Three Months to Live, kde Logan přijde o své uzdravovací schopnosti, díky kterým přežíval. Finále se dočkáme 24. září v konečné publikaci Death of Wolverine #4. Své vyjádření přidal i výkonný editor Michael Marts, který na daný projekt dohlíží.

„Po dlouhou dobu, nehledě na to, s kým Wolverine bojoval, vždy vyšel jako vítěz. Téměř vždy měl navrch. Nyní konečně narazí na protivníka, se kterým se nebude moci měřit. Co to znamená pro postavu, která byla naživu stovky let?“

Snad se brzy dozvíme, jak se s touto událostí hodlá vypořádat filmové oddělení Marvelu a zda uvidíme konec oblíbeného mutanta také na stříbrném plátně. Nyní se můžete podívat alespoň na první stranu komiksu s jeho posledními momenty.

První strana komiksu
První strana komiksu

7 KOMENTÁŘE

  1. Četl jsem, že Wolverina čeká smrt i na filmovém plátně.. můžeme ale jen spekulovat o tom, jak to všechno bude 😀 Každopádně.. určitě to všechno co nás ve filmu čeká bude pečlivě promyšlené.

  2. Četl jsem, že Wolverina čeká smrt i na filmovém plátně.. můžeme ale jen spekulovat o tom, jak to všechno bude 😀 Každopádně.. určitě to všechno co nás ve filmu čeká bude pečlivě promyšlené.

  3. No ber to tak, ze aj superman zomrel v komikse. Ale kedze su si vedomi, ze hrdina ma vela rokov a bezny fanusik nema moznost precitat vsetky komiksy, daju proste restart celeho universa alebo hrdinovi. TO iste aj Marvel , priklad spider-man.

  4. 😀 Hlavní postavy sem tam v komixu zabijí, a vše jen proto aby se znovu zrodily, čili myslím že je Wovieho budoucnost celkem v suchu, zvlášť když je jeden z hlavních tahounů…

  5. Napriklad aj Ultimate Spider-man zomrel. Uz by nemali byt dalsie casti tejto serie. Ale neviem ako to bude dalej, vela komiksovych hrdinov zomrelo, ale vacsinou si autori vymysleli sposob, ako pokracovat v ich pribehu (vzkriesili ich, niekto sa stal ich nasledovnikom atd…) Plus Marvel ma este vela paralelnych vesmirov, takze v inych mozno moze zit… Complicated shit.

  6. Jedná sa ale len o jediný komiks nie? Jediný príbeh? Aj naďalej budú pokračovať komiksy s Wolverinom predsa -_- .. alebo Marvel nechce viac zarábať? WTF?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také