Leonardo DiCaprio jako Steve Jobs?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Není to ani dávno, co jsme se doslechli o připravovaném projektu, dalším životopisném snímku o Steveu Jobsovi. S filmem byl nějakou dobu spojován David Fincher, který však nakonec po finančních neshodách obou stran od Jobse upustil. Před přenecháním projektu, se slavný režisér nechal slyšet, že si v hlavní roli umí představit pouze Christiana Balea.

Stane se DiCaprio Stevem Jobsem?
Stane se DiCaprio Stevem Jobsem?

Držte si klobouky, novým režisérem snímku je Danny Boyle! Ten by navíc pod svými křídly rád viděl hereckého chameleona – Leonarda DiCapria. Připočtěme ještě scénář z pera Aarona Sorkina a máme tu jeden z nejzajímavějších a nejsledovanějších filmů následujících měsíců.

Film by měl pojednávat o třech významných momentech Stevea Jobse, rozdělených do tří půlhodinových sekvencí. Všechny momenty se navíc budou odehrávat ještě předtím, než Jobs uvedl Mac, NeXT a iPod. Konzultantem snímku pak bude samotný Steve Wozniak, spoluzakladatel Applu.

Leonardo DiCaprio již s Dannym Boylem jednou spolupracoval a sice na rozporuplně přijatém snímku Pláž z roku 2000. Avšak spolupráce těchto filmových velikánů je vždy vítána!

11 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také