Key a Peele producenty rebootu Policejní akademie

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Policejní akademie je jednou z nejznámějších komediálních sérií. Ještě dnes je například spojení slov „modrá“ a „ústřice“ jasným označením pro gay bar. A tak není divu, že studio New Line chce tento projekt znovu rozjet. A vybralo si k tomu komediální duo Key & Peele.

Dvojice se rozhodně nebojí převleků
Dvojice se rozhodně nebojí převleků

Dvojice je známá hlavně díky svému stejnojmennému skečovému pořadu na Comedy Central. Ve většině svých scének se vysmívají stereotypům a tvrzení ohledně černošské komunity, na tento druh humoru nebyli fanoušci Mahoneyho a spol dosud zvyklí. S filmem byl původně spojován režisér Scott Zabielski, ale od projektu odstoupil a jeho nástupce se stále hledá. Role budou podle dostupných informací přeobsazeny, zatím tedy žádná ze starých tváří návrat nechystá. Neví se ani, zda se samotní Key a Peele objeví v hlavních či cameo rolích, bylo by ale divné, kdyby si takovou příležitost nechali ujít. Kromě úspěšné dvojice Keegana-Michaela Keye a Jordana Peelea by se produkce měl ujmout i ten nejpovolanější – jeden z tvůrců originální série – Paul Maslansky.

Kromě úspěšné dvojice Keegana-Michaela Keye a Jordana Peelea by se produkce měl ujmout i ten nejpovolanější – jeden z tvůrců originální série – Paul Maslansky. Ten se k restartu série vyjádřil takto:

„Bude to rozhodně stát za to, hlavně pro lidi, kteří si Akademii pamatují a viděli ji v televizi. Bude to nová úroveň. Doufáme, že objevíme nový talent a náboj se skvělými komiky. Bude to něco úplně jiného než další film s číslovkou. A pravděpodobně ponecháme původní úžasnou znělku.“

Key & Peele jsou rozhodně dost kvalitní komici pro tuto sérii, jejíž poslední díly byly spíše zklamáním. Uvidíme tedy, jak se se známou značkou poperou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také