Eric Roberts: Lidská stonožka 3 je vážně hrozivá

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Eric Roberts se přidá k téměř již kultovní sérii Lidská stonožka, a to v jejím třetím dílu. První dva vzbudily velkou vlnu zájmu. Pravda, byl to zájem kvůli nechutnému a explicitnímu námětu, ale i ten se počítá. A právě podle Robertse bude závěrečný díl trilogie jejím vrcholem.

Lidská stonožka složená ze tří "kousků"
Lidská stonožka složená ze tří „kousků“

Není tomu tak dávno, co se o chystaném snímku rozpovídal i režisér Tom Six, více v článku zde. Věděli jsme tedy, že se ve filmu objeví herci z předešlých dílů Dieter Laser a Laurence R. Harvey, kteří ztvárnili zvrhlíky posedlé „výrobou“ lidské stonožky. Eric Roberts si zahraje guvernéra Hughse. Celý film se má odehrávat v nespecifikované americké věznici.

Eric Roberts
Eric Roberts

„Máme stonožku složenou z vězňů, kteří jsou zahákovaní do sebe. Až to uvidíte, už nikdy nebudete chtít spáchat zločin a jít do vězení. Zkuste si představit horký letní den a v něm stovky ohnutých mužů spojených do lidské stonožky.“

Proslýchá se, že tentokrát by měl výtvor dosáhnout počtu až pěti stovek lidí, to je oproti předešlým filmům úctyhodný pokrok. Ovšem pokud Eric Roberts, který bez mrknutí oka natočil pro Asylum film Sharktopus, říká, že tento film bude nechutný, tak nám nezbývá než mu věřit.

Film zatím nemá oznámené datum premiéry, ovšem mělo by to být v průběhu tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také