Drew Goddard zrežíruje Sinister Six

Přečtěte si

Autor

Jméno Drewa Goddarda padlo ve spojitosti se spin-offem pavoukovské série už při jeho oficiálním oznámení. Nyní se šéfové Sony vážně shodli na tom, že Goddard je nejlepším kandidátem a nakonec se stane režisérem Sinister Six, komiksové týmovky, jež se bude soustředit na tým padouchů, nepřátel Spider-Mana.

Sinister Six
Sinister Six

Goddard si svůj režisérský debut odbyl v roce 2012 filmem Chata v horách, na němž spolupracoval s Jossem Whedonem. Jak spolupráce s Whedonem, tak i nádech samotné Chaty v horách, která se nebrala příliš vážně a kdekdo by si jí mohl splést s komiksovým filmem, jsou pravděpodobně důvody, proč si studio vybralo tohohle talentovaného režiséra.

Drew Goddard zrežíroval Chatu v horách
Drew Goddard zrežíroval Chatu v horách

Oficiální datum premiéry filmu zatím nebylo oznámeno, ale pokud budeme vycházet z plánu studia vydávat každý rok film ze spider-manovského univerza, začnou se nám jako reálné jevit roky 2017 a 2019. Teď je už takřka jisté, že si tyto dva roky rozdělí Sinister Six a samotstatný film s Venomem. Režie Sinister Six nebude v té době pro Goddarda komiksovým odpaněním. Jako použitelného režiséra si ho nedávno vyhlédli i u Marvela, kde mu svěřili režii a scénář prvního dílu netflixového Daredevila. A jak víme, Marvel chyby s nabíráním lidí takřka nedělá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také