Captain America: Winter Soldier se prolíná se seriálem Agents Of S.H.I.E.L.D.

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

ABC nám připravila promo video k novému dílu seriálu od Marvelu, Agents Of S.H.I.E.L.D. Pokud nechcete přijít o několik šokujících překvapení, protože jste tento seriál nebo nový film Captain America: Winter Soldier neviděli, nemusíte číst dál. 

Agents Of S.H.I.E.L.D. v čele se známým agentem Coulsonem.
Agents Of S.H.I.E.L.D. v čele se známým agentem Coulsonem.

Epizoda s pořadovým číslem 17 se bude vysílat příští úterý a nabídne nám několik zvratů. Po událostech v Captain America: Winter Soldier, kdy je celá organizace S.H.I.E.L.D. plná lhářů, kteří ho rozvrací zevnitř, nikdo neví komu má věřit a nakonec i dojde k samotnému zrušení, se toto vše projeví i v seriálu. V novém promo videu můžete vidět, že do tohoto spiknutí je zapleteno mnoho lidí, z vyšších pozic S.H.I.E.L.D.u. Tento díl, stejně jako dvojka Kapitána, změní vše, na co jsme byli zvyklí.

Marvel má tedy vše skvěle propracované a vše sedí. Na to už jsme si ale zvykli, protože každý film nám na konci přinese scénu, která nás vlastně odkáže na další film z produkce Marvelu. U Captain America: Winter Soldier je to to samé, takže pokud půjdete do kina, počkejte až do závěrečných titulků!

httpv://www.youtube.com/watch?v=sTjaLjUjJTY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také