Batman vs. Superman: Potvrzen další superhrdina!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ptáte se, zda vůbec ještě jde o pokračování Muže z oceli? Odpověď na otázku bylo již po příchodu Batmana a Wonder Woman dosti troufalým výstřelem. Zda se nakonec z připravovaného projektu nestane plnohodnotná sešlost Justice League, nám však v těchto dnech stejně nikdo nepotvrdí. Dohadovat o tom můžeme i dnes, kdy je do filmu potvrzen další superhrdina DC Comics. Půjde o Cyborga, kterého si podle nejnovějších zpráv zahraje Ray Fisher.

Justice League!
Justice League!

Čekat prý nemáme žádnou zásadní roli a tak je docela možné, že se v následujících dnech dočkáme dalších nových posil. Sequel Muže z oceli, pokud skutečně máme brát v potaz, že nepůjde o Justice League, zřejmě alespoň zmiňovanému projektu otevře vrátka a představí celou plejádu superhrdinské armády.

Nejnovější posila - Cyborg
Nejnovější posila – Cyborg

Herec Ray Fisher byl před několika týdny často skloňován i se sedmou epizodou Star Wars. Zda se nakonec potvrdí účast talentovaného herce i v této nově vznikající sérii, budeme mít přímo před očima nově vycházející hvězdu.

Ray Fisher
Ray Fisher

Natáčení Batman vs. Superman je už opravdu blízko, snímek pak vlétne do kin 28. dubna 2016, opět v režii Zacka Snydera. V hlavních rolích Henry Cavill, Ben Affleck, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Amy Adams, Diane Lane, Jeremy Irons, Laurence Fishburne, Ray Fisher a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také