20th Century Fox: Které komiksové adaptace nás čekají v nejbližší budoucnosti?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

V minulém článku jsme se podívali, jak bude vypadat budoucnost komiksových adaptací u Marvel Studios. V tomto dnešním se zase dostaneme k 20th Century Fox, které je na filmy s komiksovou tématikou rovněž velice produktivní.

Pokud znáte Marvel hlavně kvůli Avengers, měli byste znát Fox díky X-Menům. Filmoví X-Meni spadají pod společnost Fox, ale komiksové zpracování vycházelo u Marvel Comics.

Díky Foxu jsme mohli vidět 10 filmů založených na komiksech, včetně všech dílů X-Menů, Daredevila, Elektry a Fantastické čtyřky. Na co se můžeme těšit v budoucnu? Zanedlouho půjde do kin dlouho očekávané pokračování X-Men: Budoucí minulost, reboot Fantastické čtyřky, sequel Wolverina anebo X-Men Apocalypse. To vše v horizontu čtyř let.

Budoucí minulost vypadá zatím bravurně!
Budoucí minulost vypadá zatím bravurně!

X-Men: Days Of Future Past (česky X-Men: Budoucí minulost)
Režie: Bryan Singer
Hrají: Hugh Jackman, Michael Fassbender, James McAvoy, Ian McKellen, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Ellen Page, Peter Dinklage, Halle Berry, Evan Peters
Premiéra: 22. květen 2014

O filmu  jsme Vám toho u nás na webu napsali už hodně. Mohli jste vidět opravdu velké množství TV spotů a trailerů, mohli jste vidět oficiální plakáty anebo jste s námi nahlédli do zákulisí. Snažili jsme se Vás po celou dobu zásobovat vším, co jsme o tomto filmu věděli.

httpv://www.youtube.com/watch?v=pK2zYHWDZKo

 

Můžeme se těšit na oblíbeného Wolverina, Mystique, Magneta, profesora Charlese Xaviera, nově příchozího Quicksilvera a jiné. Všichni X-Meni budou bojovat o své přežití. Nelítostný boj je na dvou frontách, ve dvou různých časových rovinách, v minulosti a budoucnosti. Proto v něm můžou spojit síly mutanti původní trilogie X-Men a jejich mladší Já z filmu X-Men: První třída. Podaří se jim změnit minulost, aby zachránili budoucnost? To vše uvidíme v květnu.

Jak se asi povede nová Fantastická čtyřka?
Jak se asi povede nová Fantastická čtyřka?

The Fantastic Four (česky Fantastická čtyřka)
Režie: Josh Trank
Hrají: Kate Mara, Miles Teller, Michael B. Jordan, Jamie Bell, Toby Kebbell
Premiéra: 19. červen 2015

Nepleťte se, není to pokračování, je to reboot F4 z roku 2005. Film nebyl moc úspěšný a proto je docela vhodné, aby celá F4 začala pěkně od začátku. Režírovat ji tentokrát bude Josh Trank, podepsaný pod sci-fi Kronika z roku 2012. Do Fantastické čtyřky ve Foxu vkládají veliké naděje, jelikož už je naplánované i pokračování.

X-Men: Apocalypse
Režie: Bryan Singer
Hrají: Zatím se přesně neví, kteří herci se objeví v tomto pokračování.
Premiéra: 27. květen 2016

Díly X-Menů mají vzestupnou tendenci. První třída byla famozní, Budoucí minulost vypadá ještě o chlup lépe. Pokud se studio udrží na této vlně, Apocalypse bude pecka. Rozhodně je nač se těšit.

Untitled Wolverine Sequel 
Režie: James Mangold
Hrají: Stejně jako u X-Men: Apocalypse. Herecké obsazení zatím není jasné.
Premiéra: 3. březen 2017

Dále studio plánuje další sólovku s nejoblíbenějším mutantem. James Mangold se nejspíše upíše i pod režírování tohoto dílu, stejně jako na scénáři. Pokud ale uvidíme velice oblíbeného Hugha Jackmana, to už jisté není. Smlouvu má už pouze na jeden film, což by měl být X-Men: Apocalypse. Sám Jackman by však byl rád, kdyby si nového Wolverina zahrál třeba Channing Tatum (více info zde).

The Fantastic Four 2
Režie: Josh Trank
Hrají: Kate Mara, Miles Teller, Jamie Bell, Michael B. Jordan
Premiéra: 4. červenec 2017

Na dvojku rebootu F4 se snad budeme moci těšit. Samozřejmě uvidíme, jak bude vypadat první díl. Přece jen rok 2017, to je ještě dlouhá doba a mezi tím se může stát cokoli.

Dočkáme se Deadpoola?
Dočkáme se Deadpoola?

Další na řadě bude Untitled Marvel Movie, o kterém víme akorát datum premiéry, což bude 13. července 2018. Co by to mohlo být? Třeba dlouho očekávaná sólovka Deadpoola? Nebo X-Force? Mluví se o crossoveru mezi X-Meny a Fantastickou čtyřkou. Fox toho má určitě připraveného hodně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také