Známe rozuzlení True Detective?

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Seriál Temný případ (True Detective) z produkce HBO láme televizní rekordy sledovanosti a my se rozhodně nedivíme proč. Hustá atmosféra, smysluplné dialogy, nezvyklé prostředí a hlavně skvělé herecké výkony z tohoto počinu udělaly zatím největší událost roku. V pondělí ovšem všechno skončí a fanoušci se budou muset opět zabavit něčím novým.

Jak ale dopadne hledání Žlutého krále? Existuje vůbec, nebo je pachatelem někdo naprosto jiný a Marty měl řešení skutečně celou tu dobu přímo pod nosem? A s jakou další teorií o fungování lidstva přijde Rusty?

Na internetu se objevil obrázek, který by mohl celý případ vyřešit ještě před odvysíláním poslední epizody. Posuďte sami, jestli se jedná o skutečné vyústění, nebo jen o snahu zmást diváky. Konec konců tato skvělá podívaná už nám několik zvratů nabídla.

King of Yellow?
King of Yellow?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také