Trailer #3: Sabotage (2014)

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Trailer číslo tři k filmu Sabotage je tady. Nevím jak vy, ale my v redakci jsme se na něj opravdu těšili. Je to jeden z posledních trailerů, který budete moci vidět před uvedením filmu do kin. Co nám tedy přichystal?

Sabotage Movie
Arnold Schwarzenegger ve filmu Sabotage nebude šetřit střelivem.

David Ayer se nám pustil do nového projektu jménem Sabotage. Úspěšný režisér, který natočil třeba Patrolu, Street Kings nebo Drsný časy, začal natáčet film Sabotage. V hlavní roli uvidíme Arnolda Schwarznegerra, Sama Worthingtona nebo Terrence Howarda. Hlavní hrdinové jsou členy speciálního komanda ze zásahového oddělení, které jejich práce neuspokojuje. Proto se tedy rozhodnou, že jejich poslední zátah si rozdělí mezi sebe. Netušili, ale že si tím znepřátelí drogový kartel, ale i policii a všechny, co jsou do tohoto zapleteni.

Hodnocení traileru:

Nový trailer Vás určitě navnadí. Kulky lítají, ostřejší výměny slov, akce za akcí a jak to tak vypadá, těch 110 minut filmu si prostě užijete. Po předchozím traileru, který byl spíše slovní konfrontací mezi herci, tenhle má prostě větší grády. Filmy Davida Ayera jsou velice kvalitní a nasazují vysokou laťku, proto si myslím, že Sabotage určitě nebude výjimkou.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zJjtY-KXF3I

3 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také