Trailer #2: Očista 2 (2014)

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Pokračování hororu Očista, který jsme mohli vidět loni, přijde do českých kin 31. července 2014 s podtitulem Anarchy. První film těžil hlavně z dobrého námětu a proto přivedl do kin několik lidí. S velice nízkým rozpočtem film vydělal necelých 100 milionů dolarů. Bude i dvojka takhle úspěšná?

The Purge: Anarchy (zdroj: google)
The Purge: Anarchy

Po minulém teaser traileru nám studio Universal Pictures přináší plnohodnotný trailer, který je vložen přímo pod článkem. Film znovu režíruje James DeMonaco a uvidíme v něm Franka Grillo, Michaela K. Williamse, Carmen Ejogo, Zacha Gilforda a Keitha Stanfielda. Producent Brad Fuller už dříve mluvil o hlavní zápletce filmu, která bude podobného rázu jako v prvním díle. Vše se točí kolem 12ti hodinové legalizaci všech zločinů spáchaných v USA, kdy je možné prostě vše, ať už rabování nebo vraždění. V pokračování se bude všechno odehrávat v ulicích, a ne pouze v jednom domě, jako tomu bylo v prvním případě. Uvidíme tedy běsnění v rozbouřených ulicích. Příběh se bude točit kolem páru, kterému se v centru dění porouchá automobil v tu nejhorší možnou chvíli a začne pro ně boj o holý život.

httpv://youtu.be/059H3H2SuZk

1 komentář

  1. je pravda že ta premisa je absurdní, ale na druhou stranu koho to zajímá když dneska absurdiusmus ve filmu neexistuje a naopak tenhle nápad otevírá strašně moc nápadů a nedivil bych se kdybysme se dočkali 5-6 dalších dílů a natahování ve stylu Saw. tahle dvojka mi přijde akčnější, ale mám takový pocit že konec bude opravdu divnej a nepovedenej (ten kocert s tou starší bábovkou v modrém) bude podle mě nějaké finále a bude slabé.rozvinutí do několika linek je ok, libi se mi nápad toho osamělého ochrance ale zase se to kazí tím že se k němu připojí nějaké lopaty a budou ho zdržovat. přesně v takové roli by se hodil Tom Hardy (třeba)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také