The Big Bang Theory 7×18: Sheldon a šokující odhalení!

Přečtěte si

Autor

Martin Pevný
Martin Pevný
šédredaktor

Nejpopulárnější a nejlépe hodnocený komediální seriál současnosti je právě Teorie velkého třesku a zcela zaslouženě! nám přináší nové promo na osmnáctý díl, sedmé řady. A vypadá to na pořádnou podívanou.

Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku

V minulém dílu jste viděli:

Penny odmítla další roli ve snímku s gorilou. Poté se díky Leonardovi uvědomila, že peníze potřebuje a zavolala do produkce, že to nakonec bere, ale naneštěstí už byla role obsazená někým jiným. Rajesh se chtěl zase s někým seznámit. Na pomoc si přizval Amy, ale dopadlo to jako obvykle. Howard chtěl si udobřit vztah se Sheldnem a nabídl mu, že ho vezme s sebou do Texasu. Ten to přijal. Penny „bouchlo“ auto a to jí zcela dorazilo a proto řekla, že vezme zpět místo servírky. Leonard jí koupil nové auto, které jí čekalo před bytovkou, aby mohla stíhat své konkurzy a nemusela se vracet do bývalého zaměstnání.

V novém dílu uvidíte:

Sheldon jde na návštěvu ke své matce, ale přes okno ji vidí s neznámým mužem. Nato se sebere a míří s Howardem do baru na pivo. Rajesh zase vymýšlí nějaké audiovizuální pokusy z čehož je nadšená maximálně Amy. A nakonec se Sheldon narovinu zeptá své matky, jak dlouho už spí s tím chlápkem.

Premiéra v USA: 14. března 2014

 PROMO #1

httpv://youtu.be/WuZxrSfwHeM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také