Scarlett Johansson je těhotná. Jak to ovlivní Avengers: Age Of Ultron?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Scarlett Johansson patří mezi nejkrásnější herečky, co se kdy objevily na filmovém plátně. Hrála ve filmech jako je Don Jon, Vicky Cristina Barcelona, Ostrov anebo Ztraceno v překladu, ale většina jí zná jako Černou vdovu (Black Widow) ze sci-fi snímku Avengers.

Scarlett si ve filmu Avengers zahrála postavu Černé vdovy

Scarlett byla kdysi vdaná za herce Ryana Reynoldse ,ale vztah skončil roku 2011. Po rozchodu potkala francouzského novináře Romaine Dauriaca, poté se rychle zasnoubili a teď přišlo na svět, že je těhotná.

Podle TMZ je už v pátém měsíci, což by mohl být veliký problém, jelikož pokračování Avengers s názvem Age Of Ultron se již začalo natáčet. V pokračování má Černá vdova mnohem větší roli než v prvním díle.

Je velice pravděpodobné, že režisér Joss Whedon se o jejím těhotenství dozvěděl mnohem dříve a už přišel na způsob, jak vše vyřešit. V tuto chvíli není jasné, zda se kvůli tomuto měnil scénář nebo se vše doladí v post-produkci.

Nechme se tedy překvapit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také