Remake Ptáků už má režiséra!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Film je ve vývoji už mnoho let, ale až teď se studia Universal Pictures a Platinum Dunes konečně posunula dopředu. Zaangažovala režiséra Diederika Van Rooijen.

Tippi Hedren na plakátu Hitchcockových Ptáků

Klasický horor od Alfreda Hitchcocka z roku 1963 je o Melanie Danielsové, která se přestěhuje za svým přítelem do malého městečka v Severní Karolíně. Obyvatelé města se ale stanou terčem útoků několika druhů ptáků. Někteří přežijí a bojují o holý život. Ve filmu hrají Tippi Hedren, Jessica Tandy, Rod Taylor a Suzanne Pleshette.

Na scénáři pracovala řada scénáristů, včetně Paula Harrise Boardmana (V moci ďábla), Scotta Derricksona (Den, kdy se zastavila Země, Sinister), Juliet Snowden (Proroctví, Kletba z temnot), Stiles White (Proroctví, Kletba z temnot) a Leslie Dixon (Všemocný). Zatím ale nikdo neví, který ze scénářů se používá.

Michael Bay produkuje tento film spolu se svými partnery z produkční společnosti Platinum Dunes, Bradley Fullerem a Andrew Formem. Dále se na tomto filmu produkčně podílí Peter Gruber a David Zelonalso z Mandalay films. Výrobní program ale zatím nebyl dán. Diederik Van Rooijen, narozený v Nizozemsku, je nejvíce známý pro režii zahraničních filmů, jako Taped, Daylight, Stella’s Oorlog a Hrdina z Bollywoodu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také