Prometheus 2 zavítá do kin v roce 2016

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Film Prometheus, který jsme v kinech mohli vidět v roce 2012, je vlastně prequel legendární ságy Vetřelec. A to, že se dočkáme pokračování, bylo vcelku jasné. Až teď se však očekávaný sequel dočkal řady oficiálních novinek, se kterými se s vámi rádi podělíme.

Prometheus 2 má do kin přijít v roce 2016.
Prometheus 2 má do kin přijít v roce 2016.

Studio 20th Century Fox minulý týden oznámilo, že režisér Ridley Scott chce, aby byl film hotov během roku 2016. Premiéra byla tedy stanovena na 6. března.

Na scénáři bude pracovat Michael Green, jehož jméno byste našli například u komiksovky z DC Green Lantern. S Ridleym Scottem se znají i díky připravovanému projektu Blade Runner. Původní scénář Jacka Paglena se bude hodně přepisovat, jelikož ve filmu by mělo být více scén s androidem Davidem (Michael Fassbender). Mluví se o tom, že by právě těchto androidů mělo být na plátně více, takže na scéně pravděpodobně uvidíme více než jednoho Michaela Fassbendera v jednu chvíli.

Dále se ve filmu objeví Noomi Rapace a mluví se i o Davidu Webbovi. Guye Pearce, Idrise Elbu, Logana Marshall-Greena a Charlize Theron z prvního dílu ve filmu neuvidíme. Natáčet se začne již letos na podzim. Podtitul by se mohl jmenovat Paradise, ale to jsou zatím pouhé domněnky.

Michaela Fassbendera uvidíme v novém filmu o mnoho více.
Michaela Fassbendera uvidíme v novém filmu o mnoho více.

První film při svém rozpočtu 130 milionů dolarů vydělal kolem 400 milionů. Doufejme, že druhý díl bude ještě o kus lepší a po filmové stránce o hodně lepší. Potenciál je veliký a jistě mnoho fanoušků se již pokračování nemůže dočkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také