Podívejte se, jak bude vypadat nový Jurský park!

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Ještě nás sice čeká více než rok, kdy dojde pokračování klasické dinosauří série Jurský park, ale již dnes se můžete podívat na concept-arty zábavního parku, který se ve filmu objeví. Za návrhy stojí umělec Nathan Schroeder, jenž připravoval náčrty mj. pro Avengers, Star Trek nebo dvojku Hunger Games. Na již zmíněné fotografie se můžete podívat pod článkem a nyní si pojďme přiblížit, co nás vlastně v novém Jurském parku, respektive v Jurském světě čeká.

Jurassic World má americkou premiéru 12. června 2015. U nás dokonce o den dříve
Jurassic World má americkou premiéru 12. června 2015. U nás dokonce o den dříve

Podle nejnovějších zpráv to vypadá, že se bude děj příběhu opět odehrávat na starém známém ostrově Isla Nublar (ten z jedničky). Mnoho let po událostech s nepovedeným otevíráním parku se podařilo srovnat dinosaury a bezpečností opatření do latě a do zbrusu nového zábavního parku jezdí ročně miliony lidí. Vše probíhá bezproblémově, ale jednoho dne… nehoda, úprk dinosaurů, nečekané dobrodružství a zde dosud známé informace končí. Zároveň se nevrátí nikdo z původních postav, kromě hlavního genetika Henryho Wu (B.D. Wong), který má hodně prostoru především v knižní předloze od Michaela Crichtona.

Z nových tváří očekávejme jména jako Chris Pratt, Bryce Dallas Howardová, Irrfan Khan, Vincent D’Onofrio, Nick Robinson, Ty Simpkins, Jake Johnson a Omar Sy. Režíruje Colin Trevorrow (Vlastní zbraň podmínkou) a jeho očekávaný Jurassic World vstoupí do kin v červnu 2015.

[nggallery id=31]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také