Paul Walker bude nahrazen CGI a dubléry

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Po listopadové smrti Paula Walkera se objevilo mnoho teorií, jak se s touto tragickou událostí vypořádají tvůrci sedmého Rychle a zběsile. Natáčení bylo zhruba v polovině a postava Briana byla spolu s Domem opět tou hlavní. Nyní je rozhodnuto.

Paul Walker
Paul Walker

Paul Walker bude ve zbývajících scénách nahrazen dubléry. Studio údajně najalo čtyři herce s podobnou tělesnou stavbou, aby nahradili zesnulého herce. Obličej a hlas bude dodělán CGI efekty v postprodukci. Zavrhla se tak ostatní řešení, mezi která patřila například nahrazení Paula jeho bratrem Codym Walkerem. Uvažovalo se také o nejjednodušší volbě – zmizení nebo náhlé úmrtí postavy, ale z respektu k odvedené práci a památce i z toho sešlo.

Režisér James Wan
Režisér James Wan

Natáčení mělo být původně obnoveno v dubnu, je už ovšem potvrzené, že štáb už nyní v Atlantě pokračuje v práci. Podle odhadů zbývá Jamesi Wanovi a jeho spolupracovníkům zhruba ještě šest až osm týdnů na dokončení. Poté se film přesune do postprodukce, která zvoleným řešením smrti Paula Walkera zabere o něco více času než se původně plánovalo. I přes odchod jedné z hlavních postav se ale určitě můžeme těšit na další akcí nabitou podívanou této komerčně a divácky veleúspěšné série.

Premiéra Rychle a zběsile 7 je prozatím určena na 10. dubna 2015

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také