Once Upon a Time 3×15: Únik Rampelníka a návrat Neala!

Přečtěte si

Autor

Martin Pevný
šédredaktor

Rampelník nějakým způsobem utekl Čarodějnici ze Západu, ale ta se ho snaží přivolat jeho dýkou Temného pána, přičemž stále odolává. Jak to asi dopadne? Čeká nás nová epizoda s názvem Quiet Minds.

Čarodějnice ze Západu.
Čarodějnice ze Západu.

V minulém dílu jste viděli:

Čarodějnice ze Západu získala dýku Temného pána a posléze ovládla Rampelníka. Emma s Hookem vypátrali sídlo Čarodějnice, která pak  získala symbol odvahy od Prince Krasoně, díky svému záludnému plánu.  Princ Krasoň, Emma, Hook a Regina našli dveře od sklepa u sídla Čarodějnice a v něm přišli na to, že Rampelník není mrtvý, jak si doposud mysleli. Jediná otázka zůstává nevyřčena, kde je teď Rampelník.

V novém dílu uvidíte:

Regina se bude chtít utkat v tváří tvář proti Čarodějnici ze Západu. Ona se zase snaží povolat Rampelníka pomocí dýky, ale vzdoruje, přičemž její létající opice krouží kolem a snaží se ho dostat. Na to se Emma a Princ Krasoň objevují v lese a jdou mu na pomoc. Čarodějnice chystá pomstu, jelikož se její plány nevyvíjí tak, jak by měly. Neal se vrací, ale na jak dlouho a jak všechno nakonec dopadne? Zvítězí zlo či dobro?

Premiéra v USA: 31. března 2014

PROMO #1

httpv://youtu.be/JilCIUSm6NE

PROMO #2 SNEAK PEEK

httpv://youtu.be/XgL9HBODBZk

PROMO #3 SNEAK PEEK

httpv://youtu.be/3LeYtdfhxNw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také