Once Upon a Time 3×13: Zlá Čarodějnice vs Zlá Královna

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Martin Pevný
šédredaktor

Čeká nás nová epizoda s názvem Witch Hunt. Kterému zlu budete fandit a na čí stranu se nakonec postavíte? Jako minule se opět těšit můžete jak na promo, tak na sneak peeky.

Zlá Čarodějnice vs Zlá Královna
Zlá čarodějnice vs Zlá královna

V minulém dílu jste viděli:

Emma nakonec uvěřila Hookovi a vypila jeho lektvar, který jí vrátil vzpomínky. Poté odmítne přítelovo žádost o ruku, který se v tu ránu změní v nějaké létající stvoření, které nakonec setřásla a vyráží na druhý den se svým synem Henrym a Hookem zpět do Storybrooku. V Začarovaném lese Regina zakopává své srdce, přičemž je přistižena Sněhurkou, která jí to nakonec rozmluví. Mimo jiné se Regina poprvé setkává s Robinem Hoodem a všichni se blíží k zámku, který je ale obklopený ochranným kouzlem.

V novém dílu uvidíte:

V Začarovaném lese se Regina s Robinem Hoodem snaží dostat do zámku. Emma je zpátky ve Storybrooku, ve kterém si nikdo nepamatuje uplynulý rok. A za tuto kletbu je někdo odpovědný a všichni obviňují Reginu, jelikož už takovou kletbu spáchala v minulosti. Poté se Emma s Reginou vydávají pátrat pravého viníka. Regína se konečně střetne s Čarodějnicí ze Západu, která za vším stojí. Obě jsou silné, mocné a představují zlo, ale která z nich nakonec zvítězí? Válka začíná!

Premiéra v USA: 17. března 2014

PROMO #1

httpv://youtu.be/8Iudn9-hGQU

PROMO #2 SNEAK PEEK

httpv://youtu.be/_b6vg8K46lw

PROMO #3 SNEAK PEEK

httpv://youtu.be/n1XQXXScmQc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také