Nová ukázka z filmu Sabotage

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Studio Lionsgate vypustilo na internet nový klip z filmu Sabotage, kde si to Arnold Schwarzenegger rozdá se členy drogového kartelu. V režii Davida Ayera, který má za sebou skvělé projekty jako End of Watch (Patrola) nebo Training Day, se čeká nadprůměrná podívaná.

Arnold se naposledy představil po boku Sylvestra Stalloneho ve filmu Plán útěku, který zaujal hlavně druhou polovinou, kdy šla stranou veškerá logika i geniální myšlení postav a klasicky se vsadilo pouze na hrubou sílu. Sabotage má ovšem o něco vyšší ambice, jak ukazuje už obsazení. Při lákání diváků se totiž nebude spoléhat pouze na ex-guvernéra. Do projektu se například zapojil také Terrence Howard, nebo stále pro filmový průmysl poměrně ztracený Josh Holloway či ochránce Pandory, Sam Worthington.

Arnold Schwarzenegger ve filmu Sabotage
Arnold Schwarzenegger ve filmu Sabotage

V ukázce kupodivu nepadne ani jeden výstřel, jedná se spíš o slovní konfrontaci s malým přispěním ruky, ovšem i tak ukazuje atmosféru, která bude určitě jednou z předností Sabotage. Premiéra filmu je v USA stanovena na 28. března, u nás ještě zatím není oznámena.

httpv://youtu.be/vvt-tMD4mx8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také