AnimeShow bude již sedmým pokračováním, GameExpo teprve šestým. Pokud nevíte, o co se jedná, přečtěte si následující článek.

1381905_10151947557438217_1050877030_n
AnimeSHOW 2014

Co je vlastně AnimeSHOW a GameEXPO?
AnimeShow je mezinárodní festival. Všechno se zde točí kolem japonské kultury. Najdete zde několik sekcí, jako anime, manga, sci-fi, fantasy aj. Budete se moci podívat na prezentace a výstavy komiksů, nebo na odborné přednášky.

anime-show-2014
Plakát k AnimeSHOW 2014

GameEXPO je veletrh a festival o hrách, ať už stolních, počítačových anebo kartových. Zde uvidíte třeba prezentace vývojářských studií, odborné přednášky, anebo výstavu historie počítačových her. Budete si zde moci zahrát všelijaké turnaje, ať už počítačových, karetních nebo stolních her.

tD8i.plagat_ge14_a3_jpg
Plakát k GameEXPO 2014

Kdy a kde se to bude konat?
Oba dva festivaly se budou konat od 21. do 23. března 2014 v kulturním domě Istropolis v Bratislavě.

Vstupenky
Vstupenky si budete moci koupit už pouze na místě festivalu. Na pátek zaplatíte 9,90 €, na sobotu 10,90 €, na neděli 9,90 €. Budete si moci koupit i vstupenky na více dní, za dva dny zaplatíte 16,50 € a za tři dny stejnou částku, takže je to jen na Vás.

Ubytování
Pokud budete chtít navštívit festival na více dní a potřebujete pomoci zajistit ubytování, stačí se přes formulář zaregistrovat na oficiální stránce festivalu. Pokud si potrpíte na posteli, můžete spát v hotelu, ale pokud chcete pouze někde přespat, můžete využít tělocvičnu, která se nachází v blízkosti kulturního domu. Všechny služby jsou placené.

Program
Celý program můžete najít na této stránce. Doporučuji stáhnout soubor v Office Excel, kde máte vše dopodrobna.

Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here