Mutanti Gambit a Nightcrawler v X-Men: Apocalypse?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Ještě ani nebyl v kinech nový film X-Men: Budoucí minulost a režisér Bryan Singer odhalil, které mutanty by rád přivedl zpátky do pokračování s podtitulem Apocalypse. Na koho se tedy můžete těšit?

Gambit a Nightcrawler. Dočkáme se jich?
Gambit a Nightcrawler. Dočkáme se jich?

Bryan Singer ještě neví, jak dopadne premiéra X-Menů, kteří do našich kin přijdou v květnu, a už myslí na budoucí díly, nový scénář si promítá v hlavě a promýšlí, koho z mutantů přivede zpátky. Do světa vypustil dosti zajímavé zprávy ohledně nového obsazení. V nedávném rozhovoru pro mexický web Cine Premiere režisér odhalil, že dává veliké šance tomu, že budeme moci vidět Gambita a Nightcrawlera v jejich mladších verzích.

„Uvažuji nad Gambitem a Nightcrawlerem pro Apocalypse. Chtěl jsem mít Nightcrawlera v X-Men: Budoucí minulost, dokonce jsem pro něj napsal scénu, ale cítil jsem, že by ve filmu bylo už mnoho mutantů.“

Gambita jsme mohli vidět v X-Men Origins: Wolverine a Nightcrawlera v X-Men 2.

X-men2_08
Nightcrawler v X2.
x-men-origins-wolverine_gambit
Gambit v Origins: Wolverine.

Apocalypse se zaměří na původ mutantů a bude to spíše pokračování filmu X-Men: První třída, který  se odehrává v roce 1980. Premiéra je stanovena na 27. května 2016 znovu pod taktovkou Bryana Singera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také