Mutanti Gambit a Nightcrawler v X-Men: Apocalypse?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Ještě ani nebyl v kinech nový film X-Men: Budoucí minulost a režisér Bryan Singer odhalil, které mutanty by rád přivedl zpátky do pokračování s podtitulem Apocalypse. Na koho se tedy můžete těšit?

Gambit a Nightcrawler. Dočkáme se jich?
Gambit a Nightcrawler. Dočkáme se jich?

Bryan Singer ještě neví, jak dopadne premiéra X-Menů, kteří do našich kin přijdou v květnu, a už myslí na budoucí díly, nový scénář si promítá v hlavě a promýšlí, koho z mutantů přivede zpátky. Do světa vypustil dosti zajímavé zprávy ohledně nového obsazení. V nedávném rozhovoru pro mexický web Cine Premiere režisér odhalil, že dává veliké šance tomu, že budeme moci vidět Gambita a Nightcrawlera v jejich mladších verzích.

„Uvažuji nad Gambitem a Nightcrawlerem pro Apocalypse. Chtěl jsem mít Nightcrawlera v X-Men: Budoucí minulost, dokonce jsem pro něj napsal scénu, ale cítil jsem, že by ve filmu bylo už mnoho mutantů.“

Gambita jsme mohli vidět v X-Men Origins: Wolverine a Nightcrawlera v X-Men 2.

X-men2_08
Nightcrawler v X2.

x-men-origins-wolverine_gambit
Gambit v Origins: Wolverine.

Apocalypse se zaměří na původ mutantů a bude to spíše pokračování filmu X-Men: První třída, který  se odehrává v roce 1980. Premiéra je stanovena na 27. května 2016 znovu pod taktovkou Bryana Singera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také