Michael C. Hall jako Daredevil?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Minulý měsíc Marvel podepsal smlouvu se společností Netflix na pět mini sérií. Každá z nich se bude točit kolem komiksových hrdinů, jmenovitě to bude kolem Daredevila, Jessicy Jones, Luka Cage a Iron Fista. Ti se pak v poslední sérii představí společně v projektu nazvaném The Defenders. O projektu více informací zde.

Michael C. Hall jako potenciální kandidát na Daredevila.
Michael C. Hall jako potenciální kandidát na Daredevila.

Co se týče Daredevila, kterému se budeme v tomto článku věnovat, tak už po internetu kolují fámy ohledně hereckého obsazení a fanouškovské prosby. Herec Michael C. Hall, který se proslavil svojí roli Dextera, je zvažován do hlavní role. Marvel však toto spojení ještě nepotvrdil. Stojí také za to poznamenat, že Michael C. Hall v lednu odhalil, že již nechce být zavázán k nějakému dlouhodobému seriálu, protože 8 dlouhých sérií s Dexterem pro něj bylo hodně vyčerpávajících.

Je jasné jen to, že je plánováno 13 epizod samostatně pro Daredevila a poté ještě několik v sérii The Defenders. S tímto časovým kalendářem by snad mohl Michael C. Hall souhlasit. Hovoří se ale i o návratu Dextera do připravovaného spin-off seriálu, který stanice Showtime momentálně vyvíjí.

Daredevil
Daredevil

Server comicbookmovie dělal rozhovor s Antony Johnstonem, který napsal Daredevila, a také padla otázka ohledně učinkování Michaela C. Halla v seriálu, na což odpověděl: „Myslím si, že by byl dobrá volba. Hlavní věc je najít někoho, kdo může současně spojit hrdinství a zranitelnost Matta Murdocka a Hall by to určitě zvládl. Ale určitě by to zvládl někdo jiný, třeba Damien Lewis, který je taktéž chtěn fanoušky, ale to může být jen proto, že má zrzavé vlasy…! Opravdu nevím, zda-li mám nějakého svého favorita. Po pravdě, nejsem jeden z těch spisovatelů, kteří mají obraz herců v hlavě, zatímco píší. Co třeba Zachary Quinto? Byl by zajímavá volba.“

Každopádně určitě se bude na co těšit, ať už s Michaelem C. Hallem nebo bez něj. Po úspěchu Agents of S.H.I.E.L.D. mají i další Marvelovské seriály potenciál na úspěch. Nutno i dodat, že samotná postava Daredevila potřebuje úspěch, jelikož film z roku 2003 s Benem Affleckem v hlavní roli byl hodně nepodařený.

Jak se na nové série ze stáje Marvel těšíte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také