Mark Ruffalo už natáčel scény s Hulkem pro Avengers: Age of Ultron

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Ještě ani není v kinech očekávaný film Captain America: Winter Soldier a studio Marvel už začalo natáčet scény pro druhou týmovku Avengers.

Mark Ruffalo už začal přípravy na Avengers: Age of Ultron
Mark Ruffalo už začal přípravy na Avengers: Age of Ultron

V rozhovoru pro NY Mag, Mark Ruffalo mluvil také o Avengers: Age of Ultron. Odhalil, že už natočili pár scén s Hulkem, kde snímali Ruffalův pohyb, který poté převáděli do digitálního modelu. Natáčení ale zatím ještě oficiálně nezačalo.

„Vlastně už jsme toho natočili mnoho. Dělali jsme hlavně snímání pohybu, takže jsme hlavně pracovali v ateliérech. Stál jsem před plátnem a pracovali jsme na pohybech Hulka. Natáčet se ale začne až uprostřed dubna.“

Dokonce se objevily zvěsti, že by mohlo být natočeno pokračování Hulka. „To může a nemusí být pravda.“ odvětil Ruffalo s úsměvem ve tváři.

Můžeme se dočkat pokračování Bruce Bannera a jeho alterega Hulka? Jelikož má Marvel podle Kevina Feigeho (hlava Marvelu) v plánu točit více filmů, je tu veliká šance, že se dočkáme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také