Koncept arty z druhých Avengers odhalují Quicksilvera a Scarlet Witch

Přečtěte si

Autor

Nedávno měl v USA premiéru marvelovský televizní speciál Assembling the Universe, ve kterém nám filmové studio poprvé dalo možnost nahlédnout do zákulisí připravovaného Avengers: Age of Ultron. A překvapivě se neudálo to, že by nám byl nabídnut pouze pohled na civilně oblečené herce, připravující se na natáčení. Proběhlo rovnou odhalení vzhledu obou superhrdinských sourozenců.

Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson)
Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson)

Kromě Quicksilvera a Scarlet Witch přišel na řadu i zajímavý obrázek, na němž bojuje Hulk s Iron Manem ve speciálním protihulkovském brnění. Musíme zdůraznit, že jde o koncept arty, takže konečný  výsledek může vypadat jinak. Souboj dvou nejoblíbenějších postav marvelovského univerza je ale epický v jakékoliv podobě.

Iron Man vs. Hulk (Robert Downey Jr. vs. Mark Ruffalo)
Iron Man vs. Hulk (Robert Downey Jr. vs. Mark Ruffalo)

V pořadu byly zveřejněny i dva nové koncept arty z Guardians of the Galaxy, kterým jako vždy králuje Rocket Racoon. A aby toho nebylo málo, Marvel uvolnil ještě dva obrázky z konceptuálního teaseru na Ant-Mana Edgara Wrighta, jež debutoval v roce 2012 na Comic-Conu v San Diegu. Můžete si tak udělat lepší představu, jak bude na plátnech kin vypadat mravenčí muž. Všechny obrázky najdete v naší galerii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také