Koncept arty z druhých Avengers odhalují Quicksilvera a Scarlet Witch

Přečtěte si

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

Autor

Nedávno měl v USA premiéru marvelovský televizní speciál Assembling the Universe, ve kterém nám filmové studio poprvé dalo možnost nahlédnout do zákulisí připravovaného Avengers: Age of Ultron. A překvapivě se neudálo to, že by nám byl nabídnut pouze pohled na civilně oblečené herce, připravující se na natáčení. Proběhlo rovnou odhalení vzhledu obou superhrdinských sourozenců.

Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson)
Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson)

Kromě Quicksilvera a Scarlet Witch přišel na řadu i zajímavý obrázek, na němž bojuje Hulk s Iron Manem ve speciálním protihulkovském brnění. Musíme zdůraznit, že jde o koncept arty, takže konečný  výsledek může vypadat jinak. Souboj dvou nejoblíbenějších postav marvelovského univerza je ale epický v jakékoliv podobě.

Iron Man vs. Hulk (Robert Downey Jr. vs. Mark Ruffalo)
Iron Man vs. Hulk (Robert Downey Jr. vs. Mark Ruffalo)

V pořadu byly zveřejněny i dva nové koncept arty z Guardians of the Galaxy, kterým jako vždy králuje Rocket Racoon. A aby toho nebylo málo, Marvel uvolnil ještě dva obrázky z konceptuálního teaseru na Ant-Mana Edgara Wrighta, jež debutoval v roce 2012 na Comic-Conu v San Diegu. Můžete si tak udělat lepší představu, jak bude na plátnech kin vypadat mravenčí muž. Všechny obrázky najdete v naší galerii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také