Kill The Messenger jde do kin v říjnu

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Focus Features dnes oznámilo, že film Kill The Messenger přijde do kin 10. října. Promítat ho ale budou jen některá předem vybraná kina. Ve zbylých si budou muset ještě týden až dva počkat. Jak to bude vypadat u nás ještě není známo.

Jeremy Renner si ve filmu zahraje amerického novináře Garyho Webba

Tento dramatický thriller je natočen podle pozoruhodného příběhu amerického novináře a výherce Pullitzerovi ceny, Garyho Webba. Napsal řadu článků ohledně CIA a jejího napojení na pašeráky kokainu z Nikaragui, kteří využívali zisky na zbrojení rebelů během nepokojů v tomto státě ve Střední Americe. Webb byl přesvědčen, že americká vláda o všem věděla a nic s tím nedělala. Těmito články na sebe přitáhl veškerou pozornost, nadělal si spoustu nepřátel a nakonec byl nalezen mrtev. Podle oficiálních prohlášení se jednalo o sebevraždu, i když na jeho hlavě byly dvě střelné rány. Je tedy možné, že šlo o pomstu CIA. Kde je ale pravda, to nikdo neví. Každý si musí udělat obrázek sám, nejlépe po zhlédnutí filmu.

Gary Webb a jeho strhující příběh v říjnu v kinech
Gary Webb a jeho strhující příběh v říjnu v kinech

V hlavní roli Garyho Webba se představí Jeremy Renner (The Bourne Legacy, Avengers, American Hustle), dále ve filmu uvidíme Michaela Sheena, Paz Vegu, Raye Liottu a další. Režíruje ho Michael Cuesta, který se podílel na seriálu Ve jménu vlasti (Homeland). Film produkuje společnost The Combine, kterou vlastní sám Jeremy Renner.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také