Jak to bude s příliš mnoha padouchy v Amazing Spider-Manovi 2?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Premiéra druhého dílu Amazing Spider-Man se blíží a vyvstala otázka, zda-li není ve filmu mnoho padouchů. Lidé si na internetových fórech stěžují, diskutují a teď na toto téma odpověděl samotný režisér Marc Webb.

Andrew Garfield se vrací do pavoučího kostýmu.
Andrew Garfield se vrací do pavoučího kostýmu. Zdroj: Falcon

Jsme samozřejmě obeznámeni s tím, že si mnozí fanoušci stěžují. Jsme velice opatrní, abychom se ujistili, že se všechny příběhy proplétají. Pro Petera Parkera je velice důležité, abyste mu vytvořili překážky, které je obtížné překonat. Nechci, aby to byl malý projekt. Chci, aby to bylo fantastické, velké, aby to vyjadřovalo ten pocit, který jste měli jako děti, když jste četli komiksy,“ řekl Marc Webb pro The Hollywood Reporter.

Ve filmu se objeví minimálně tři záporné postavy, mezi něž patří Electro (Jamie Foxx), The Rhino (Paul Giamatti) a Green Goblin (Dane DeHaan). Je ale i možné, že se jich na scéně objeví více. Hlavní cíl většího počtu postav je ten, že většina se jich bude moci použít pro budoucí účely. Chris Cooper totiž potvrdil, že jeho role Normana Osborna bude ve filmu pouze krátce, ale ve třetím díle bude jeho čas na plátně o dost větší. Stejně tak režisér Webb prozradil, že si Rhina na plátně užijeme pouhé čtyři minuty.

The_Amazing_Spider-Man_2_18
Spider-Man a všichni tři hlavní padouši.

Amazing Spider-Man 2 má naplánovanou premiéru pro Českou republiku na 24. dubna. Film režíruje znovu Marc Webb. V hlavní roli uvidíme Andrewa Garfielda, dále například Emmu Stone, Jamieho Foxxe, B.J.Novaka, Paula Giamattiho, Dane DeHaana a Sally Field.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také